Що таке МітОст

logoinv_3Спілка МітОст (нім. MitOst e. V.) — це незалежна, недержавна, неприбуткова організація з місцем розташування в Берліні. Вона сприяє культурному та мовному обміну в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Середньої Азії та Південного Кавказу.

Спілка була заснована в 1996 році і на сьогодні налічує 1 200 членів. Членами спілки є випускники програм фондів та зацікавлені у міжкультурній комунікації з 40 країн. МітОст займається активною діяльністю у сфері навчання та порозуміння між народами і здійснює міжнародні освітні та культурні проекти, а також проекти обміну. Діяльність спілки є неприбутковою, активність членів є добровільною. МітОст співпрацює з рядом фондів та установ.

Порозуміння між народами та громадська активність є центральними напрямками проектної роботи МітОст. Ідеї проектів з’являються серед членів спілки, зокрема у проектних групах, які об’єднуються з власної ініціативи. Кожен з членів МітОст може розробити проект і подати заяву на отримання фінансування. Частина проектних засобів має залучатися через третіх осіб чи власні внески. Проекти є відкритими для всіх, вони спрямовуються не лише на членів спілки. Проводяться міжнародні семінари та воркшопи з питань сучасності та історії, книжкові та кінопроекти, які сприяють взаємному вивченню мов та культур, міжнародні поїздки молодих авторів, міжнародні театральні фестивалі, поїздки з метою навчання для членів спілки та спонсорів в регіони та культурні ландшафти Центральної, Східної та Південної Європи.

Представники МітОст від країн та регіональні групи сприяють створенню контактів в окремих країнах. Через інформаційну базу спілки можна знайти однодумців.

Деталі щодо діяльності зможете знайти на офіційному сайті

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: