KlickOst

Що таке KlickOst?

KlickOstце такий проектний формат, який дає можливість всім членам МітОст прийняти рішення щодо фінансування ідеї через голосування (клік).

Які проекти підтримуються?

МітОст підтримує проекти, які сприяють мовному та культурному обміну, розвитку громадської активності або громадянської освіти відповідно до цілей спілки. МітОст фінансує ідеї та проекти, які надихають, розвивають та об’єднують членів спілки.

Приймаються проектні заявка на всі тематики, з якими працює МітОст. Наприклад: суспільство, освіта, зовнішнє середовище, політика мистецтво. Вітаються різні  форми проведення—танець, вулична акція і т.д, а також різні  цільові групи—діти, молодь та дорослі).

Хто і коли може подаватися на KlickOst?

На KlickOst можна подавати свої ідеї один або два рази на рік. Кожен новий конкурс проходить під новим девізом. Проектна заявка та модель подаються до проектної ради, після чого проекти розміщуються в режимі он-лайн на сайті.

Який розмір фінансової підтримки? 

KlickOst  підтримує проекти на  суму 600 євро (загальний бюджет проекту не має перевищувати 1000 євро). Додаткові джерела фінансування не потрібні.

В цьому році KlickOst збирав проекти на голосування до 27 січня. Наразі актуальних відкритих колів не має. Та до 13 лютого ви можете проголосувати за один з проектів, які вже виставлені на голосування на сайті. Проголосувати за ідеї (серед яких презентовані і наші Майстрині) можна за посиланням.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: