Маленькі проекти

Які проекти підтримуються?

Добрий проект не має бути дорогим. Для проектів в сферах взаєморозуміння між народами, а також розвитку громадської активності людей в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі, яке не перевищують певний бюджет пропонується спрощений процес подачі проектних заявок.

Хто і коли може подавати заявки на маленькі проекти (Kleinstprojekte)?

Рішення щодо маленьких проектів розглядаються протягом трьох тижнів, то ж заявка може бути надіслана в будь-який час без дед-лайну на розгляд проектній комісії на мейл projektbeirat(at)mitost.org.

Який розмір фінансової підтримки? 

Маленьки проекти підтримуються МітОстом на сумму не більшу ніж 350 євро ( загальний бюджет яких є не більше ніж 600 євро). За можливістю особистий внесок учасників має бути оцінено в грошовому значенні. Додаткові ресурси не є обов’язковими. МітОст не співфінансує великі проекти, або проекти інших установ та організацій.

Вартість додаткових послуг—сюди відносться послуги, які не мають бути оплачені, але мають матеріальну цінність (наприклад, безкоштовне використання приміщення, ксероксу, ночівля у друзів).

Особистий внесок учасників—це кошти, які учасники самостійно покривають в проекті (наприклад, дорожні витрати, харчування та ін.)

Маленькі проекти реалізуються керівниками проекту на волонтерських засадах. Можливе покриття будь-яких вищезазначених затрат: транспортні витрати, телефонні, почтові сбори та ін. Оплата гонорарів в рамках проектів цієї категорія можлива тільки тим, хто не є членом спілки. Сума гонорару не може перевищувати 10% від загального бюджету проекту. Вітається залучення експертів з спілки МітОст.

Формуляр заявки

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: