Формати проектів

Зустрічі мережі.

Зустрічі в рамках роботи певної групи випускників (наприклад: випускники Майстерні), під час якої визначається специфічна тематика, яка сприяє укріпленню мережі Алюмні як зсередини так і ззовні. Разом з тим ці зустрічі сприяють самоорганізації й розвитку, допомагають визначити структуру та забезпечити її майбутнє функціонування. Під час таких заходів розробляється план роботи окремої групи випускників. Також проекти відкрито для співпраці між різними групами випускників.

Підвищення кваліфікації

В майстер-класах, конференціях, подорожах, семінарах, дебатах та подібних заходах Алюмні передають свої знання та підвищують рівень знань один одного, а також передають ці знання далі.

Форуми

Форуми надають можливість випускникам спілкуватися з більш досвідченими випускниками. Теми форуму відповідають інтересам Алюмні, але також розкривають релевантні суспільно-політичні теми та активно їх обговорюють, з чого формується кампанія, публікація або аналогічний продукт.

Менторінг

Через менторінг досвідченні Алюмні спілки на волонтерських засадах консультують та підтримують таким чином проекти інших Алюмні. Це дає змогу менторам бути активними й розвиватися. Цікавим є обімн досвідом між випускниками різних програм.

Менеджмент знань

Компетентний пул, база даних, бібліотеки, плани заходів, документи, зразки а також інструменти збираються та зберігаються та використовуються в мережі. Багаторічна робота випускників—це скарб знань, який необхідно оптимізувати та розвивати. То ж необхідно забезпечити трансфер знань від одного покоління випускників до іншого, що буде сприяти більш ефективній роботі.

Online

Он-лайн інструменти є важливими для роботи Алюмни, так як вони можуть спрощувати комунікацію та проектну роботу. Існує багато інструментів, які можуть бути ефективними для роботи випускників.

Нові вільні формати

Випускники вільні обирати нові креативні формати для проектів, які відповідають цілям роботи з випускниками а також основним тематичним питанням. МітОст вітає альтернативні формати проектів, які народжуються з гнучкості та різноманітності його членів, випускників та людей, які співпрацюють з нами.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: