Умови фінансування

Якщо MitOst-Alumni , тобто випускники Майстерні або інших коопераційних програм, бажають організовувати заходи для інших випускників, то вони можуть отримати фінансову підтримку, яка надається на наступних умовах:

Зміст

Заходи в рамках цієї категорії проектів спрямовані на розвиток ініціатив, організованих від Алюмні для Алюмні, які підпорядковуються цілям роботи з випускниками (Алюмні). Одним з важливих пріоритетів є те, що ініціативні групи самостійно визначають формат та зміст роботи. Формат проекту не обмежується, тому вітаються неординарні та креативні форми.

Учасники

В проектах можуть приймати участь всі випускники програм МітОсту, не залежно від того є вони членами спілки чи ні. Але випускники, які не є членами МітОсту, роблять більший особистий внесок для участі. Також в проекті можуть приймати участь люди, які не є випускниками, але у випадку, якщо на їх участь не використовуються проектні кошти.

Фінансування

25 % бюджету проекту має складати особистий внесок Алюмні, або додатково залучені кошти. Особистий внесок та додаткові кошти мають бути приведені в бюджеті та підтверджені відповідними документами.

Перед початком проекту перераховується 80% проектних коштів, інші 20% надаються після завершення заходу. За необхідністю та попередньою заявкою на мейл alumni(at)mitost.org  перед початком можна отримати більше ніж 80 %.

Використання проектних коштів є цільовим. Людина, яка є відповідальною за проектну заявку має повідомляти МітОсту про всі зміни, які відбуваються в проекті: зміст, дати, умови реалізації та ін. Якщо проектні кошти не використані протягом трьох місяців, то вони мають бути повернуті. Також невикористані в проекті кошти мають бути повернені після завершення заходів. Кошти мають бути використані економічно та ефективно.

Чайові не можуть перевищувати 3% рахунку та мають бути зазначені належним чином. Алкоголь може бути оплачено тільки в окремих випадках, максимум 1 стакан на людину. Цигарки та алкогольні напої без особливого привіду не підтримуються.

Дорожні витрати

Як правило, МітОст компенсує поїздки другим класом на поїзді, на автобусі. Якщо поїздка виконується на легковому авто, то повертається паушальна сумма 0,22 EUR/km (необхідно додати інформацію про відстань, а також зазначити вартість шляху іншими засобами транспорта (поїздом, автобусом). Використання будь-якого виду транспорту має бути обґрунтованим. Кошти компенсуються піля калькуляції в спеціальному формулярі.

Для компенсації транспортних витрах необхідно використовувати спеціальний формуляр

Страхування та безпека

Організатори та учасники проекту мають діяти на засадах власної відповідальності та безпеки. МітОст не несе відповідальність за збитки, які виникають через невідповідну поведінку організаторів або учасників.

Особисті ризики організатори проекту та учасники мають страхувати самостійно.

Але для учасників, які з інших країн, є можливість групового страхування здоров’я (1-90 днів 0,75 EUR на людину; 91-365 днів 2,25 EUR на людину) . Ці витрати мають бути включені в бюджет проекту.

Гонорари

Проекти Алумни реалізуються організаторами на волонтерських засадах. Експерти, тренери, перекладачі та ін. персонал має бути залучено з членів МітОсту або випускників також на волонтерських засадах. Запрошення експертів з оплатою праці може бути можливим тільки в окремих випадках, рішення по яких приймається проектною радою.

Договори можуть підписуватися тільки правлінням, або людьми які мають право підпису в MitOst e.V.

Документація

Для того, щоб отримати фінансування необхідно надіслати на мейл alumni(at)mitost.org заповнену проектну заявку, бюджет проекту, фото, яке відображує тематику, а також текст для розміщення та розповсюдження інформації про проект. Після отримання згоди на підтримку від МітОст ви отримаєте шифр, який буде використовуватися для подальшої комунікації.

Кожний захід проекту має бути задокументовано. В кінці проводиться оцінка.

Після завершення проекту на мей alumni(at)mitost.org надсилаються наочний розрахунок з доказами використання проектних коштів на базі бюджету проекту разом з фото та текстом для публікації результатів на ресурсах спілки. Також необхідно надати існуючі статті про проект в ЗМІ, записи з радіо та відео трансляцій (відповідно з зазначенням дати, джерела й назви). Для МітОсту пріоритетною є підтримка проектів, результати яких відомі та відкриті для громадськості. Тому очікується, що організатори проекту зможуть використати кожну можливість для висвітлення подій проекту в ЗМІ, з згадуванням підтримки МітОстом.

Всі документи, які є підтвердженням витрат на проект нумеруються, підклеюються, підписуються та надсилаються в оригіналі до офісу МітОст. Копія звітності має зберігатися у відповідального за проект.

Для прикладу необхідно використовувати документи та пам’ятку.

Подання заявки

Заявка на проект має бути надіслана не пізніше ніж за 8 тижнів до початку реалізації запланованих заходів.

Заявки з бюджетом більш ніж 500 EUR мають чотири дед-лайни на рік та можуть бути надіслані до 1 березня, 1 червня, 1 вересня або 1 грудня

Заявки з бюджетом менш ніж 500 EUR можуть бути подані без дед-лайнів в будь-який час.

Звітність має бути надіслана в електороному варіанті на alumni(at)mitost.org не пізніше ніж 6 тижнів після реалізації проекту.

Умови

Зазначені умови є основою фінансової співпраці випускників в рамках Алюмні проектів в МітОст, які самостійно організуються та координуються випускниками. Спілка лишає за собою право на повернення проектних коштів, якщо вищезазначені умови не виконуються.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: