Актив випускників 2013: як це було?

23 Ноя

В минулому році Актив випускників було обрано вперше, то ж дівчата—Олена Клименко та Юля Ходос були першопрохідцямі, які досліджували можливості мережі та зробили впевнені кроки до її розвитку. Дівчата з радістю розповіли як їм працювалось в активі, що вдалося, а що можна було б зробити краще.

jF1n8N7VRWYОлена: На мою думку, ідея створення активу випускників є хорошою. Це можливість  для випускників самостійно координувати спільну діяльність  всіх алюмні вже після проходження курсу Майстерні. Робити спільні проекти, організовувати зустрічі в цікавих форматах, при цьому можна отримати фінансування на покриття коштів.

Актив – це як інструмент активізації до продовження громадської діяльності випускників Майстерні вже потужною командою з досвідом проектної роботи.

Завядяки існуванню такої можливості як Алюмні проекти від Мітост, нам вдалось провести 2 проекти для колишніх випускників (грудень 2012, Чернігів,  квітень 2013, Хмельницький).

Головне в роботі активу – це бажання, а можливостей дійсно вистачає!

DSC_0816

Юля: вже минув рік моєї участі у Активі випускників Майстерні громадської активності. Це було незабутньо. Підводячи підсумки згадуєш як і втрачені можливості, так і зроблені кроки у справі активізації молоді. Після себе ми залишаємо блог випускників, набуті знання про можливості випускників,  купу ідей, які дуже хотілося б втілити та людей, які готові їх втілювати! Ми дуже намагалися підтримувати зв’язок не лише з координаторами Майстерні та активними випускниками, але й з партнерами та локальними координатами. Було дуже приємно, що в наших маленьких і невпевнених кроках весь час нам хтось допомагав. Проаналізувавши всю роботу за рік, розумієш, що основною помилкою був брак спілкування, адже найплідніше робота була пророблена лише під час особистих зустрічей членів активу. Сподіваюся, що наступний актив зможе втілити всі намічені цілі до кінця та отримає стільки ж задоволення від праці, як і я! =)

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: