Можливость розвитку та волонтерства в Європейських країнах, якою я скористалась

5 Мар

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДумаю, що багато хто із вас хотів би продовжувати розвиватися, подорожувати різними країнами, реалізувати свою якусь мрію.

Наприклад, в вересні я подумала: хочу вивчити польську мову, може поїхати в Польшу, щоб якось скоріше та ефективніше організувати цей процес? Так, для цього можна знайти курси. Але згадала, що є можливості від Європейського волонтерського сервісу (EVS)—це програма Youth in action. Ця програма дозволяє вибрати країну, та організацію в сфері, яка тобі цікава та провести там волонтером час від 2 місяців до року. Так я шукала Польшу, потім культурні або творчі проекти—адже це одна з моїх пріорітетних життєвих тематик і знайшла собі проект «Спільний простір», про який за бажанням ви можете детальніше прочитати на сторінці фейсбук, або, також деякі особисті враження на блозі шапки.

Що для цього треба?

1) Бажання

2) Знайти організацію, діяльність якої тобі цікава і яка готова тебе взяти

3) Знайти організцію, яка готова тебе відправити 🙂

Тобто:

1) Ну це зрозуміло: хочеш—зробиш; не хочеш—не зробиш!

2) На сайті програми є перелік організацій, який зможеш знайти за лінком. Це реально дуже величезний список. Але якщо його ретельно переглянути, то можна знайти варіант, який прийдеться до душі. Знаходиш, пишеш за вказаними контактами, очікуєш на реакцію. В моєму випадку це було так: відправила десь 5 листів. Коли побачила опис проекту, в якому зараз працюю, то одразу подумала: це для мене. Написала їм вночі, зранку отримала інформацію, що саме цей день є останній день подачі заявок на проект 🙂 То ж ну точно то було для мене! А інші організації так і не відповіли… Але це тільки мій варіант. Новини про те, що розшукуються волонтери по цій програмі ви іноді зможете знайти на порталах, також організації, які є акредитованими для прийому-відправки волонтерів можуть надавати таку інформацію. То ж шляхів є декілька.

3) Але також має бути організація на місті—в Україні, яка офіційно вас відправляє та є координуючим відправляючим юридичним лицем. Як знайти таку організацію? Попитатися знайомих, спитати у Майстернят. Наприклад в Криму це «Коло друзів «Сімферополь-Хайдельберг». Також на сайті в списку ви зможете знайти організації в Україні, з якими зможете зконтактувати.

Отже, коли всі ці 3 елементи зійдуться, ви з організацією узгоджуєте термін перебування та діяльність, робите візу, якщо треба, і їдете. Програма бере на себе транспортні витрати, харчування, проживання та дає невеликі, але кишенькові гроші. То ж жити можна спокійно та цікаво 🙂

Якось так. Якщо є питання—пишіть. На них завжди знайдуться відповіді!

Реклама

Один ответ to “Можливость розвитку та волонтерства в Європейських країнах, якою я скористалась”

  1. alonakaravai 11.03.2013 в 5:11 пп #

    ….а якщо ви будете шукати організацію, яка може вас відправити, можете звертатися до «Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій» (www.unaedi.org, karavai.unaedi@gmail.com) 🙂

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: