Вакансія волонтера для програми Європейського Союзу у Литві

23 Фев

Спілка Форум, яка працює у сфері міжнародних волонтерських обмінів з 1991 року, шукає волонтера на проект Європейської Волонтерської Служби (ЄВС).

Проект відбувається у ЛИТВІ  з 4 травня  по 4 грудня 2013 — 7місяців.

Місце волонтерства – БІБЛІОТЕКА у м. Варена (80 км від Вільнюсу).

У чому полягає робота волонтера:  Бібліотека у м.Варена є старовинною і одночасно сучасною – веде декілька клубів, постійних груп з дітьми і молоддю, виставки, зустрічі із письменниками і цікавими людьми, організовує щорічні фестивалі не тільки місцевого, але й міжнародного значення – всього разом більше за 100 різних подій за рік. Бібліотека має багато підрозділів у близько розташованих містечках. Волонтер буде допомагати у організації всіх культурних –освітніх-літературних подій, працювати у бібліотечному клубі з дітьми і молоддю у тому числі інтерактивно навчати їх англійській мові, а також час від часу навідувати місцеві підрозділи.

Вимоги для кандидатів:

1) Формальні вимоги:  молода особа 19- 27 років, наявність закордонного паспорту, володіння англійською (не менше upper-intermediate) та російською мовами.

2) Якісні вимоги: мотивація та щире бажання щодо волонтерства по темі проекту; відповідальність; креативність, повага та цікавість до інших національностей, комунікабельність, вміння бути самостійним і працювати в команді.

Волонтер має бути готовим

  • поїхати на повний термін проекту всі 7 місяців,
  • мати певну соціальну зрілість для того, щоб швидко адаптуватись до нового середовища і добре себе почувати протягом проекту віддалено від сім’ї і дому.

Що волонтер отримує: повне забезпечення завдяки гранту європейського союзу. Включно із поверненням всіх витрат на подорож, а також проживання, харчування, страхування, покриття місцевого транспорту і навіть щомісячні кишенькові.

По закінченню проекту  ЄВС волонтери отримують СЕРТИФІКАТ ПРО ОСВІТУ від ЄВРОКОМІСІЇ —  ЄВС проекти визнані ЄвроСоюзом як неформальна освіта.

Для участі потрібно:

  • Лист-мотивація (буде відправлений приймаючій організації) англійською на 1-2 стр, який розказує про Вас і дає відповідь чому цей проект саме для Вас, а Ви – для нього.  Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні контактні деталі)
  • усміхнене фото (можна неформальне, прослідкуйте, щоб розмір файле НЕ ПЕРЕВИЩУВАВ 300 Кб – файли завбільшки за 300 Кб не будуть  автоматично видалятись)

Заявки надсилати на info@union-forum.org. Якщо у Вас виникнуть питання, пишіть або телефонуйте з 12 до 18 Пн-Пт. Заявки розглядатимуться по мірі надходження. Кінцевий термін – 12 березня 2013 року.

Контакти:

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: