Шукаємо молодь, яка хоче змін у собі та в своєму оточенні

15 Фев

11111

Зміни починаються з квитка на потяг у незнайомому напрямку, а ідеї народжуються у випадкових відвертих розмовах з новими людьми. Мужність взяти на себе відповідальність та діяти корегує рух життя, повертаючи його у твій бік, а іноді взагалі перевертає його. Та за всіма великими суспільними змінами стоять звичайні люди, які колись починали з першої маленької справи для своїх друзів, своєї вулиці, своєї громади. Часто для такого початку потрібен лише невеличкий імпульс, трохи досвіду чи просто підтримка однодумців — саме задля цього працює програма “Майстерня громадської активності”, яка шостий рік поспіль оголошує набір учасників.

До 10 березня 2013 року ми шукаємо молодих людей з усіх регіонів України, Польщі та Білорусі віком від 18 до 25 років, як відкриті до нового та горять своїми ідеями, до участі в міжнародній програмі неформальної громадянської освіти молоді. Деталі щодо етапів програми, умов участі, подання заявки ви знайдете на офіційному сайті програми.

Анкети на участь в програмі приймаються до 10 березня 2013 року (включно) в режимі он-лайн.

1. Що таке «Майстерня громадської активності»?

«Майстерня громадської активності» – це програма неформальної освіти молоді та підтримки її громадських, соціальних та культурних ініціатив в Україні, Польщі та Білорусі. В рамках програми учасники покращують життя своїх громад через невеликі проекти та в процесі їх реалізації отримують «живі» знання та імпульси до саморозвитку. Крім того, завдяки інтенсивному міжкультурному компоненту молоді люди знайомляться з культурою та мовами учасників з інших країн. Програма складається з трьох семінарів-тренінгів, підтримки проектів учасників та індивідуального супроводу кожного проекту.

2. З яких етапів складається програма та який її календар?

В 2013 році програма “Майстерня громадської активності” складається з 3 етапів:

ЕТАП І (квітень – травень 2013 року) – ОРІЄНТАЦІЙНИЙ, який включає участь в одному зі наступних вступних семінарів:
Покоління байдужості – Покоління протесту” (23-30 квітня 2013 року). Семінар для учасників з України.
Моя історія – Навіщо пам’ятати та як правильно забувати” (7-13 травня 2013 року). Семінар для учасників з України.
Границі моєї мови – границі мого світу? // Чи змінює мова світ?” (25 квітня – 2 травня 2013 року). Семінар для учасників з України, Польщі та Білорусі.
Скільки триватиме життя на планеті Земля Або Що таке тривалий розвиток?” (23- 30 квітня 2013 року). Семінар для учасників з України, Польщі та Білорусі.
Всі семінари проводитимуться на території України або Польщі; про конкретне місце проведення кожного з семінарів учасники дізнаються після відбору.

ЕТАП ІІ (червень – жовтень 2012 року) – ПРАКТИЧНИЙ (розробка міні-проектів, їх конкретизація на проектних семінарах і реалізація за супроводу куратора).
Проектні команди обраних ідей будуть запрошені на один з 3 кваліфікаційних семінарів з проектного менеджменту:
Семінар з проектного менеджменту №1 (3-8 липня 2013 року);
Семінар з проектного менеджменту №2 (10-15 липня 2013 року);
Семінар з проектного менеджменту №3 (16-22 липня 2013 року).
Всі семінари проводитимуться на території України або Польщі

ЕТАП ІІІ (26-31 жовтня 2013 року) – СВЯТКОВО-ПІДСУМКОВИЙ, який включає підбиття підсумків та конкретизацію перспектив на спільному підсумковому семінарі «Майстерні громадської активності» (26-31.10.2013 року, про місце проведення буде повідомлено додатково).

3. Як стати учасником/цею «Майстерня громадської активності»?
Взяти участь у програмі можуть молоді люди віком від 18 до 25 років з усіх регіонів України, Польщі та Білорусі. Обов’язковою умовою є участь у всіх етапах проекту (квітень – жовтень 2013 р.), мотивація до зовнішніх та внутрішніх змін та критичної рефлексії змін навколо.
Для участі в програмі 2013 року потрібно зробити наступні кроки:
Обрати один зі вступних семінарів.
— Заповнити форму зголошення он-лайн до 10 березня 2013 року(включно).
— Факультативно на мейл info.ua@maysternya.org також приймаються рекомендації, які можуть бути надані вашими колегами з молодіжних організацій або випускниками програми «Майстерня громадської активності». Рекомендації, виконані у довільній формі, повинні бути надіслані безпосередньо особою, яка рекомендує.
— Зачекати на відповідь журі електронною поштою до 25 березня 2013 року. Про результати відбору будуть проінформовані всі кандидати.

Учасникам, обраним для участі в проекті, організатори забезпечують проживання та харчування в рамках трьох семінарів програми, а також за узгодженням відшкодовують проїзд до місця проведення семінарів.

4. В принципі, мені подобається, але хотілося б дізнатися ще більше…
«Майстерня громадської активності» є партнерською програмоюКолегіуму ім. Теодора Гойсса Фонду ім. Роберта Боша та Спілки мовного та культурного обміну МітОст (Німеччина) та українськими НУО. На всеукраїнському рівні програма координується «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій” та реалізується в окремих регіонах партнерськими організаціями:
— «Фундацією регіональних ініціатив» (Рівне),
— Донецькою громадською організацією «Альянс»,
— Коаліцією молодіжних організацій Черкаської області «Молода Черкащина»,
— «Клубом молодих лідерів» (м. Сімферополь),

— Хмельницьким обласним центром молодіжних ініціатив.
Партнерами міжнародного компоненту програми з польського боку єGenius Loci – Duch Miejsca w Rudzie Śląskiej (Руда Шльонська) та НУОto.pole (Краків)

5. Як можна вийти з нами на зв’язок?
Офіційний сайт
Офіційна група в вконтакті та офіційна сторінка на Facebook
Координаційна команда
Іванна Пекар, Ольга Дятел, Альона Каравай, Магдалена Лапшин –info.ua@maysternya.org

123й

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: