Академія Прав людини у Варшаві

6 Фев

Запрошуємо взяти участь у Міждисциплінарній академії прав людини та громадської активності Humanity in Action:

  • у Варшаві «Польща у теорії та на практиці: від спротиву до с/Солідарності, від трансформації до громадянського суспільства»(“POLAND in Theory and Practice: from Resistance to Solidarity, from Transformation to Civic Society”);
  • або у Берліні «Дискримінація груп – її коріння та наслідки» („Group-Focused Hostility – Its Roots and Its Consequences”)

Академія – це п’ять літніх тижнів лекцій, семінарів, дискусій з науковцями, журналістами, політиками та активістами, а також різноманітні екскурсії та візити. Ти будеш працювати у міжнародній групі разом із активістами з України, Польщі, США, Німеччини, а якщо обереш Берлін, то також із молоддю з Боснії та Герцоговини. Серед прав людини Академія найбільшу увагу приділяє взаєминам між різноманітними формами більшості та меншості.

До безкоштовної участі запрошуються: українські студенти та нещодавні випускники (не раніше ніж 2011 рік) бакалаврату, магістратури, післядипломних студій та аспірантури. Ті, хто володіють англійською – уся програма англомовна. Твоя спеціальність не має значення. Вік — до 28 років.

Заняття в Академії триватимуть з 1 до 26 липня 2013 року.

Подати аплікаційну форму на сайті. Дедлайн — 17 лютого 2013 року в 23.59(CET).

Усі учасники візьмуть участь у IV міжнародній конференції «Зміни в швидкоплинному світі: демократія, права людини та різноманітність», що відбудеться у Варшаві з 27-30 липня 2013 року. Після участі в Академії усі учасники можуть подати заявку на участь в престижних стажуваннях, наприклад, у Конгресі США чи Європарламенті.

Участь в Академії безкоштовна.

Аплікаційна форма

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: