Майстерня

«Майстерня громадської активності» — це програма неформальної громадської освіти молоді та підтримки її громадських, соціальних та культурних ініціатив в Україні, Польщі та Білорусі. В рамках Майстерні молодь покращує життя своїх громад через невеликі проекти, отримуючи через них поштовхи для саморозвитку та нові «живі» знання. Ця програма релізується «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій» (Україна) та спілкою «Genius Loci» (Польща) за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса Фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст, Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля та програмою Польсько-Американського Фонду Свободи «RITA – Перетворення в регіоні», яка реалізується Фондом «Освіта для демократії (Польща).

Своїй інтенсивній та ефективній роботі протягом 5 років «Майстерня громадської активності» завдячує якісному співробітництву з постійними локальними партнерам в Україні – з «Фундацією регіональних ініціатив» (Рівне), Донецькою громадською організацією «Альянс», Коаліцією молодіжних організацій Черкаської області «Молода Черкащина», НУО «Клуб молодих лідерів» (м. Сімферополь) та Хмельницьким обласним Центром молодіжних ініціатив.

Програма реалізується в різних регіонах України з 2008 року. З 2011 року програма працює також на території Польщі, а в 2012 році до нас також приєдналася перша група учасників з Білорусі.

Офіційний сайт Майстерні http://www.maysternya.org

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: