СІМ’Я, ЦІННОСТІ ТА ДИТЯЧИЙ СВІТ

2009 

“Відкрий світ дитині “
Анна Мігаль, м. Черкаси
уроки малювання, пошиття іграшок, складання орігамі, перегляд мультфільмів з вихованцями черкаського дитячого будинку. А найголовніше – налагодження контакту між молодими активними людьми і дітьми з дитбудинку

2010

«Клуб молодих мам»
Якимчук Оксана, с.Зоря, Рівненська область
В селі Зоря існує багато молодих сімей, але взагалі немає організації молоді у сфері сімейного розвитку життя. З 11 серпня по 14 вересня в місцевому палаці культури було проведено 4 зустрічі «Клубу молодих мам», на яких учасниці ділилися власним досвідом, спілкувалися із запрошеними спеціалістами, а також цікаво та з користю проводили час.

«Діти – квіти життя! Відкриємо їм всю красу світу разом!»
 Трусевич Александр, Юськевич Юлия, Слипенко Татьяна, м. Черкаси
Проект був направлений на допомогу дітям з неповних і проблемних сімей через зустрічі з групами таких дітей, спілкування та дискусії на такі теми, як честь, довіра, турбота, увага, творчість, сім’я. Також була проведена зустріч, присвячена тематиці вибору професії.

«Час не має значення — живи з радістю кожен день»
 Савченко Анастасія, м. Черкаси
В рамках проекту за допомогою фотовиставки ми спробували звернути увагу двох генерацій (молодого та старшого покоління) одне на одного.

«Молодь та діти за краще майбутнє»
 Сільвай Вадим, м. Рівне
Проект провело об’єднання хіп-хоперів міста Рівного у дитячому будинку, в якому вони представляли зразок організації дозвілля на вулиці та створили умови для спортивного відпочинку для дітей.

«Фотосвіт очима дітей»
м. Рівне Бабич Юлія, м. Рівне
Ми відвідали дитячий будинок та заохотили дітей сиріт віком 6-10 років до фотографії, роздали дітям фотоапарати та показали їм техніку фотографії. Дитячі фотографії були роздруковані та показані майбутні витвори громадськості шляхом виставок, виставлення на біг-бордах.

«Подаруй дитині дитинство»
Віра Яцик, с. Велика Глуша Любешівського р-ну Волинської обл. 
Метою проекту було будівництво ігрового майданчика на території Великоглушанської ЗОШ. Даний проект був націлений на гармонійний розвиток сільських дітей у віці 1-10 років через реалізацію їх творчого й ігрового потенціалу та зміг знайти додаткову підтримку у мережі магазинів «Нова Лінія».

2011 

«Давайте творити разом»
Анна Мелент’єва, м. Львів
У вересні 2011 року в одному з львівських торгівельних центрів відбулися творчі майстерні для дітей та батьків, які на конкретних прикладах та доступними засобами продемонстрували форми креативного та цікавого спільного дозвілля для всієї родини.

«Мої бабо та дід ведуть весь рід»
Євгенія Донченко, Олена Клименко, м. Харків
Цей проект, направлений на порозуміння поколінь, перетворився на свого роду триденний флешмоб, під час якого молодь могла реально відчути на собі проблеми людей похилого віку.

«Час планування родини»
Олена Пудовіннікова, м. Судак
Проблема небажаної вагітності та недостатньої культури статевих відносин серед підлітків є дуже болючою особливо для курортних міст. З ціллю покращення ситуації в місцевих школах була проведена інформаційна кампанія та конкурс газет і відео.

«Школа дорослого життя: знайди себе»
Катерина Лиховська, м. Луцьк
У луцькій центральній бібліотеці для дітей-підлітків, які опинились у складних життєвих ситуаціях були організовані спеціальні зустрічі, перегляди кінофільмів, захоплюючі дискусії та інтерактивні ігри.

«Вогник у долонях»
Марія Сидорук, м.Рівне
З метою творчого розвитку дітей, позбавлених батьківської опіки, ініціатори проекту навчали їх танцям, співам і живопису. Після цього роботи дітей були представлені на суд рівнян на виставці, поруч з якою була встановлена скринька для благодійних внесків.

«А вживу цікавіше!»
Наталя Назаренко, Марія Сєргєєва, м. Черкаси
Яскраве дворове свято для дітей та їх батьків поширювало серед дітей до 12 років та їх батьків дворові ігри та сприяло живому спілкуванню громади. Організатори прагнули запропонувати альтернативу самотньому комп’ютерному дозвіллю, а також звернути увагу батьків на проблему залежності від комп’ютерних ігор.

«Діти сонця»
Оксана Свентах, м. Рівне
Проектна команда виготовляла іграшки за давньоукраїнськими зразками та провела спільний майстер-клас по виготовленню таких іграшок для мам та діток, що мало сприяти їх зближенню через спільну креативну роботу.

«Паперова фантазія»
 Аркадіуш Бонєцкий, м. Конопніца
Дводенні майстер-класи для учнів початкової школи та гімназії на тему творчого застосування паперу: орігамі, кусудама, паперова вікліна і квілінг. Під час майстер-класів учасники ознайомились з базовою технікою, розповідали цікаві історі та анекдоти, а головне — змогли дати волю власній фантазії.

«Друге дихання через мистецтво»
Олександра Маслова, м. Макіївка Донецької обл.
Проект реалізовувався у спецшколі-інтернаті для дітей з ДЦП (дитячий церебральний параліч). Проектна команда проводила з дітьми різноманітні конкурси, навчала їх деяким технікам прикладного мистецтва та рукоділля.

2012 

«Подаруй дитині радість»
Катерина Келемен, м. Мукачево
«Подаруй дитині радість» — проект, який було організовано в дитячому будинку сімейного типу з метою розширення кругозору дітей, активізації та мотивації їх до навчання. Діткам було подаровано інтелектуально-розважальні ігри для того, щоб вони не тільки гралися, а ще й мали можливість розвиватися поряд з тим.

«Щирі серця»
 Христина Сіра, м. Львів
«Щирі серця» — це проект, який спрямований на роботу з дітьми у дитячому будинку «Добре серце» у с.Новий Милятин Львівської області з метою більшої соціалізації учнів та привернення їх уваги до різних цікавих та розвиваючих видів занять. Було проведено різні майстер-класи та спортивні змагання. А на День Незалежності була проведена благодійна виставка дитячих робіт у м.Львові, кошти передано у дитячий будинок.

«Дякую»
Юлія Ходос, м. Донецьк
«Дякую» — проект, в рамках якого в Донецьку відбувся воркшоп за методикою Loesje під гаслом «Найсмачніші пиріжки – бабусині!». 10 активних молодих людей не тільки набували нових знань у галузі написання слоганів, а й самі розробляли оригінальні листівки на підтримку людей похилого віку та розповсюджували їх на вулицях міста. В результаті ми отримали 55 влучних гасел, які розвісили чотирьох районах міста Донецьк та гарний настрій для всіх учасників проекту.

«Подорожі у часі»
Марія Штепенко, м. Кривий Ріг
«Подорожі у часі» — це проект, в рамках якого відбулися дві зустрічі у форматі живої книги, тобто люди похилого віку ділилися своїм досвідом, історіями з їхнього життя та давали молоді змогу подорожувати з ними у часі та у їхніх спогадах. Метою даного проекту було привернення уваги молоді до літніх людей та розширення їхнього кругозору, відновлення зв’язку між поколіннями та надання людям похилого віку відчуття потрібності.

«Збережи в собі життя»
Оксана Ютовець, м. Луцьк
«Збережи в собі життя» — це проект, який спрямований на привернення уваги молоді до проблеми абортів. В ході багатьох розмов з’ясовувалося, що ні хлопці ні дівчата не знають про наслідки абортів і що належної розмови з ними ніхто не проводив. В рамках проекту проводились семінари-бесіди зі студентками та відбувся показ відео на тему абортів та небезпеки для здоров’я. Після переглядів фільмів відбувалося обговорення з глядачами.

«Життя важливіше швидкості»
Наталя Кучеренко, м. Черкаси
«Життя важливіше швидкості» — це проект, реалізований в місті Черкаси в літній дитячій школі розвитку «Велика гра». Захід мав на меті звернути увагу громадськості на проблему безпеки руху та закласти у свідомість дітей фундамент щодо дотримання правил поведінки на дорозі. Навчання безпеки дорожнього руху відбувалося під час ігор, квесту, перегляду соціального відео та малювання малюнків. Родзинкою проекту стало те, що навчання проводили старші діти.

«Діти та історія: по дві сторони барикад?»
Тетяна Папернюк, м. Київ
«Діти та історія: по дві сторони барикад?» — це проект, спрямований на роботу з дітьми (учні 6 класу ) у форматі воркшопів, котрі відбувалися шляхом лекцій, екскурсій, переглядів фільмів, аналітичної роботи. Підсумком даних зустрічей та занять стало матеріальне втілення дитячих уявлень про історію (малюнки, скульптура, аплікація), їхнє власне бачення, без інтерпретацій. Цей доробок покликаний, щоб врахували думку безпосередньо дітей у створенні та розробці підручників з історії.

«Майстерня дитячої анімації»
Сергій Кузнєцов, м.Гомель, Білорусь
«Майстерня дитячої анімації» — проект, який спрямований на дітей-сиріт віком 9-11 років з дитячого будинку м.Гомель для навчання та створення дитячих мультфільмів. Спочатку діткам показали та пояснили, як творяться мультфільми, як їх малювати та що для цього потрібно. На основі зачитаної казки дітьми було створено спільний мультфільм з власних малюнків. На даний момент створено фотографії та відео із робочого процесу – творення мультфільму, а також готовим до перегляду є сам мультфільм.

Сілезія очима дітей/ Śląsk oczami dzieci
Łaziska Górne,Polska,Łukasz Tudzierz
Лукаш Туджерж, Лазіська Гурне, Польща
«Сілезія очима дітей» — це проект, який хотів почути думку дітей. Організатори запитали дітей, чим для них є Сілезія, сілезька культура та мова. Зібраний матеріал був опрацьований і представлений у формі виставки із фрагментами відповідей дітей. Відкриття виставки відбулося 20 вересня в м.Катовіце. Мандрівна виставка і надалі буде презентуватися в інших містах Сілезії.
Projekt, który oddaje głos dzieciom: organizatorzy pytali, czym dla nich jest Śląsk, śląska kultura oraz język. Z zebranych materiałów powstała wystawa prezentująca fotografie dzieci i fragmenty ich wypowiedzi. Wernisaż odbył się 20 września w Katowicach, a objazdową wystawę będzie można oglądać w różnych miejscach na Śląsku.
2013

Арт-Лабораторія
Зоряна Машталер, м. Тернопіль
Протягом місяця в одному із дитячих будинків м. Тернополя відбулися інтерактивні майстер-класи зі скрапбукінку, розмальовування футболок, створення іграшок своїми руками та колажів. Під час освітньої програми з дітьми було проведено ігри та вправи на командо творення, розвиток уваги, пам’яті, мислення та уяви.

Арт-Лабараторыя
Зар’яна Машталер, г. Тэрнопаль
На пратягу месяца ў адным з дзіцячых будынкаў г. Тэрнопаля адбыліся інтэрактыўны майстар-класы па скрапбукінгу, размаляванню футболак, стварэнню  цацак сваімі рукамі і калажаў. Пад час асветнай праграмы з дзецьмі былі праведзены гульні і практыкаванні на стварэнне каманды, развіццё ўвагі, памяці, мышлення і ўяўлення.

ДОБРО.ДІЙ! Відкрий себе по-новому
Бенчарська Вікторія, м. Донецьк
В рамках проекту група волонтерів працювала з дітьми у дитячому будинку м. Авдіївка, проводила з ними різні інтерактивні ігри та майстер-класи (наприклад, ліпка з дітьми виробів із полімерної глини). Під час проекту також відбулася виставка дитячих фото з дитячого будинку «Світ дитини» и благодійний ярмарок. На ярмарку були презентовані результати творчості дітей з дитячого будинку.

ДАБРО.ДЗЕЙНІЧАЙ! Адкрый сябе па-новаму
Бенчарская Вікторыя, г. Данецк
У рамках праекта група валанцёраў працавала з дзецьмі ў дзіцячым будынку г. Аўдзееўка, правадзіла з імі розныя інтэрактыўныя гульні і майстар-класы (напрыклад, лепка вырабаў з палімернай гліны). Пад час праекта таксама адбылася выстава дзіцячых фатаздымкаў з дзіцячага будынка «Свет дзіцяці» і дабрачынных ярмарак. На ярмарцы былі прэзентаваны вынікі творчасці дзяцей з дзіцячага будынку.

Посмішки дітям
Ольга Давиденко, м. Мінськ
Команда активної молоді в м. Мінськ у вересні-жовтні 2013 року реалізувала благодійний проект «Посмішки дітям». В рамках проекту відбулися навчальні зустрічі з дітьми місцевої школи-інтернату, де готувався матеріал для зйомок дитячого міні-фільму за участі дітей.
Усмешкі дзецям
Ольга Давыдзенка, г. Мінск
Каманда актыўнай моладзі ў г. Мінск у верасні-кастрычніку 2013 года рэалізавала дабрачынны праект «Усмешкі дзецям». У рамках праекта адбыліся навучальныя сустрэчы з дзецьмі гарадской школы-інтерната, дзе падрыхтаваўся матэрыял для здымання дзіцячага міні-фільма з удзелам дзяцей.

День щастя
Александра Ковальова, м. Гомель
в рамках проекту було організовано виїзд дітей-сиріт до Гомельського парку, який вважається сам собі музеєм та місцем відпочинку. Тут на дітей чекала розважальна програма: ігри на свіжому повітрі, катання на каруселях, смачне харчування тощо.
Дзень шчасця
Аляксандра Кавалёва, г. Гомель
У рамках праекта быў арганізаваны выезд дзяцей-сірот да Гомельскага парка, які сам па сабе лічыцца музеем і месцам адпачынку. Тут дзяцей чакала займальная праграма: гульні на свежым паветры, катанне на каруселях, смачнае харчаванне і г.д.

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: