ПРАВА ЛЮДИНИ І ТОЛЕРАНТНІСТЬ

 

2009 рік

«Жіночий клуб»

(Ульянова Юлія, Древицька Ганна, Бжезовська Ольга)

два семінари в Київській області на тему «Європейські стандарти захисту прав

жінок» з метою вмотивування молодих дівчат та жінок до активного захисту власних прав

2010 рік

«Твої права на практиці та в теорії» — м.Харків (Болдирєва Катерина). В рамках проекту проведено серію одноденних майстер-класів з питань захисту та реалізації прав людини в теорії та на практиці у місті Харків, Суми, Полтава, Донецьк, Красний Луч.

«Black and White» — м. Канів (Цимбал Ігор, Семак Тетяна). В рамках нашого проекту ми спробували проінформувати суспільство про проблеми гендерної дискримінації, дискримінації сексуальних меншин та дискримінацію субкультур. Донесення до людей інформації відбувалося через фотовиставку (підбір та показ «контрастних» фото) та через кінопоказ з обговоренням.

«Дізнайся свої права — захисти себе» — м.Харків (Сулима Юрій, Вепрук Микола). В рамках проекту було проведено просвітницьку кампанію з поширення інформативних кишенькових брошурок у місцях масового скупчення людей. Брошурки містили інформацію щодо законних меж поведінки працівників міліції під час спілкування із громадянами, щодо можливих причин і процедури затримання, а також пояснення положень основних законів, якими користуються працівники правоохоронних органів.

«Клуби спілкування молоді з різними можливостями» — смт. Володимирець Рівненської обл. (Босик Тетяна). Проект був реалізований задля подолання бар’єру між двома групами молоді. Зустрічі складалися в психологічному клубі, читацькому клубі та арт-терапії.

2011 рік

«Kharkiv Tolerance City» Сергій Кочмарський (м. Харків)
В рамках проекту був створений Інтернет-портал та велись тематичні блоги, які аналізували фотографії малюнків та написів ксенофобського змісту, знайдених проектною командою на стінах та парканах м. Харкова.

«Разом—цікавіше» Дар’я Дерягіна (м. Донецьк)
10 вересня в рамках проекту пройшов тренінг для бажаючих навчитися спілкуванню з людьми з обмеженими можливостями. Після цього учасники тренінгу протягом місяця відвідували разом з людьми з обмеженими можливостями суспільні місця м. Донецьк.

«Мікстура від ксенофобії» Ольга Груздєва (м. Судак)
Проект почався з конкурсу малюнків для дітей і був продовжений низкою семінарів для молоді на тему міжкультурних взаємовідносин. Заключним етапом проекту стала фотовиставка в центральній бібліотеки, яка ще довго буде закликати читачів задуматися над їх ставленням до інших культур.

«Кіно стереотипів. Двоє та думки» Oльга Зарко (м. Ужгород)
Було створено документальне тринадцяти хвилинне відео під назвою «Кіно стереотипів: Двоє та думки», яке складається з двох частин: «Природа стереотипів» (екранізація проведеного дослідження про вибір людини та його причини) та «Польсько-українські відносини» (візуальне відображення проведеного опитування).

2012 рік

Толерантність — це модно

м.Харків, Олексій Солдатенко, Катерина Москаленко

«Толерантність – це модно» — це проект, який спрямований на проведення комунікативних тренінгів та навчання комунікативних тренінгів серед учнів м. Харків з метою навчити їх вирішувати конфліктні ситуації як у школах, так і у повсякденному житті, підвищити рівень толерантності один до одного, навчити людей працювати в команді.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: