ЕКОЛОГІЯ ТА ЗДОРОВ’Я

2009 рік

«День поцілунків»
(Верета Олена, Григоренко Ганна, Іванік Оксана) —
— акція на Набережній м. Дніпропетровська, присвячена Міжнародному Дню Поцілунків задля пропаганди здорового способу життя та збору коштів на проект «Підтримай дітей, які вносять фарби в наше життя»

«Обережно, їжа!!»
(Картошкін Ігор, Борових Анатолій, Хом`якова Соня «» ) —
інформування мешканців Краматорська про здорове харчування. Проект
включав пробіг, міні-ярмарок та анкетування.

«Профілактика вживання наркотиків тиків»
(Пустовойченко Сергій) —
інформаційна компанія серед учнів шкіл та студентів ПТУ Маріуполя —
тренінг, роздаткові матеріали та опитування.

„Облаштування місць відпочинку”
(Віктор Галабурда) —
молодь села Берестя на волонтерьских началах облаштувала місця відпочинку біля річки Горинь та на стадіоні «Зоря».

“Не кури –– лишайся здоровим!” – лишайся здоровим!”
(Юлія Бас, Галина Крижанівська) —
цікаві інтерактивні антітютюнові заняття з дітьми 7 – 12 років в літніх таборах Черкащини.

“Літо в колі“
(Павло Горак) —
освітній наметовий табір «Літо в колі» неподалік від Боярки. Теми: лідерство, командоутворення, управління фінансами, профілактика ВІЛ/СНІДу, репродуктивне здоров’я, гештальт, тілесно-орієнтовані практики, а також майстер-класи з йоги та медитації

«Людина – проблема? Чи проблема людства?»
(Олександр Завалко) —
інтерактивні заняття зі старшокласниками шкіл на тему проблеми ВІЛ. Організатори акцентували увагу на рівності прав і свобод всіх членів суспільства, незалежно від ВІЛ-статусу.

2010 рік

«За еко-торбою майбутнє!»
м.Рівне (Гацька Дар’я, Тарлецький Тарас, Бізюк Тетяна).
Майстер-класи з виготовлення авторських еко-торб, інформативна робота зі ЗМІ, акція популяризації авторських еко-торб у вигляді рок-концерту.

«Здоровий спосіб життя»
м.Сімферополь (Станіслав Удот, Анатолій Тихонов, Данііл Новіцкій, Антон Махнев).
4 вуличних акції «Обміняй квітку на сигарету», в рамках яких де близько 200 людей погодилося віддати сигарету, а також розповсюдження 1000 листівок. Заключним етапом проекту стала організація спортивних команд, що взяли участь у спортивних змаганнях по пляжному футболу та регбі, де також розповсюджувались листівки.

«Наш парк – часть природы»
смт. Гвардійський, АР Крим (Чекалина Юлия).
В рамках проекту було організовано екологічну акцію, під час якої молодь прибирала сільський парк і заснувала культурний центр на базі старого сільського клубу.

«Пізнай свій край»
м. Сімферополь (Володимир Коломієць, Ірина Кльопова, Юлія
Нікітаєва, Вячеслав Літовка). Було здійснено дві екологічні акції, спрямовані на очищення приміських територій та лісу в околиці м. Сімферополя; також було проведено акції з залучення молоді до екологічного руху, пропаганди здорового способу життя та шанобливого ставлення до природи, шляхом розповсюдження інформаційних листівок, тематичних бесід.

«Очистимо Землю! Розпочни зі свого міста»
м. Володимир-Волинський (Марія Удуд).
В рамках проекту було організовано висадку саджанців першокласниками разом зі студентами 4 курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу, проведено конкурс творчих робіт «Моя природа – Моє місто», а також організовано благодійний аукціон з метою популяризації щоденного використання екологічних матеріалів в побуті.

«extreme-pill»
м. Сімферополь (Кісулина Юлия).
В Сімферополі з’явилася скейт-площа, на якій молодь Криму у будь-який час може займатися екстремальними видами спорту, активно та з користю проводити свій вільний час, тим самим відмовляючись від шкідливих звичок та пропагуючи здоровий спосіб життя.

«Чистий пляж»
с. Слов’янське, АР Крим (Джапеш Эскендер, Джапеш Ельдар).
Було проведено екологічну акцію, у місцях відпочинку туристів було встановлено попереджуючі стенди, було знято аматорський фільм і показано, як безвідповідально ставляться деякі відпочиваючі до навколишнього середовища.

2011 рік

DONBASS BIKE FEST
Каріна Шутай (м. Горлівка Донецької обл.)
Восени 2011 року невелике промислове місто Донецької області приймало I Міжрегіональний фестиваль велокультури DONBASS BIKE FEST, метою якого було сприяння розвитку вело-руху в Донецькій області та підвищення екологічної свідомості населення.

«Не сміти–прибери!»
Назар Мостовий (р.Дністер)
Екологічні проекти мають бути ближчими до природи – з такою думкою учасники з Тернопільської області та організували еко-сплав на р. Дністер, протягом якого молодь прибирала навколишню територію та закликала туристів до безвідходного зеленого туризму.

«Зберемо целофановий урожай»
Луіза Мавлюталієва (м. Сімферополь)
Під час міні-семінару та квесту на природі симферопольські школярі змогли обдумати своє ставлення до целофанових пакетів, а також запропонувати альтернативні види упаковки та конкретні дії для підтримання чистоти вулиць.

«Вело-freedom»
Олександр Пекар (м. Ужгород)
Ужгородський фестиваль «Вело-Freedom» стрясав місто масштабним вело-флешмобом, велопробігом, велосипедною анімацією та насиченою конкурсною програмою для пішоходів, закликаючи місцевих жителів частіше використовувати цей екологічно чистий та здоровий вид транспорту.

2012 рік

„Енергозбереження як важлива складова екологічної безпеки та пом’якшення клімату”
м.Харків, Ігор Алєксеєв
„Енергозбереження як важлива складова екологічної безпеки та пом’якшення клімату” – це проект, який було проведено за співпраці з громадською організацією «Енергія Миру» з метою виховання екологічної свідомості школярів. Темою заходу була «Електроенергія як невід’ємна складова сьогодення та зміна клімату». Мета проекту — навчити раціонально використовувати електроенергію, дати знання про джерела енергії, актуалізувати базові знання учнів з географії, фізики, біології щодо проблем зміни клімату.

«Схід сонця»
м. Черкаси, Марина Науменко, Марія Буренко
«Схід сонця» — це проект-фестиваль, суть якого полягає у проведенні ряду змагань з пляжних видів спорту, як способу заохочення людей до активного відпочинку, а також організації вечірнього акустичного концерту, як альтернатива віртуального проведення вільного часу молоді.

«Стежками Полісся»
м. Острог, Марія Костюк
«Стежками Полісся» — це проект, який мав на меті спростувати наявний хибний погляд на рекреаційні можливості Рівненщини перш за все серед самого ж поліського населення шляхом створення фотовиставки та нанесення оригінальних дорожних позначок про розташування природних пам’яток.

Моє життя – моє здоров’я

м. Донецьк, Яна Семеняка

Проект спрямований на дітей спец-школи №22 м. Донецьк. Діти були ознайомлені з факторами, які впливають на здоров’я, визначення проблеми та шляхи подолання шкідливих звичок. В рамках проекту також було проведено конкурс малюнків «Розуміння дітьми шкідливих звичок»
Ми — за чисте місто
м. Львів, Володимир Крижанівський

«Ми – за чисте місто» — проект, метою якого є підвищення участі мешканців м.Новий Розділ у громадському житті міста шляхом проведення у вересні 2012 року міського свята чистоти за участі не менше 50 осіб, яке полягало у прибиранні озера та проведенні конкурсів на екологічну тематику.

Таємна місія з кодовою назвою «Андрій»/
Supertajna Misja Kryptonim Andrzej (StMKA)
Olszyny, Polska, Weronika Gogola
м. Ольшини, Польща,Вероніка Гогола
Екологічний проект, який відбувся у вересні 2012 року за участі дітей з початкової школи №1 м. Ольшини. Завдання дітей полягало в тому, щоб врятувати гнома Андрія, який вирішив виїхати з села через всюдисуще сміття. Учасники проекту проводили акції по збору сміття та навчалися виготовляти гаманці з картону.
Projekt ekologiczny, który odbył się we wrześniu 2012 z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynach. Zadaniem dzieci było ratowanie krasnala Andrzeja, który postanowił wyprowadzić się ze wsi z powodu… wszechobecnych śmieci. Uczestnicy projektu przeprowadzili między innymi akcję sprzątania i uczyli się robić portfele ze zużytych kartonów.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: