Тіло Че

fU2_Nnq3k7I

 

Думай.
Мрій.
Дій.

Ось таке повідомлення  світові вирішили надіслати організатори воркшопу з розробки креативних ідей для культурного розвитку міста. Проект «Тіло Че» це ініціатива дівчат з Черкас : Ані Мигаль, Ані та Каті Кривопишиних, Юлі Кнюпи та Юлі Свірідової.

Цей проект—це гарний приклад організації та мобілізації випускників та однодумців. Адже ресурви для реалізації цієї ідеї  активно збираються командою через взаємодію з містом. Також проект виграв в голосуванні на КлікОсті (тобто підтримка MitOst e.V.—спілка, яка підтримує проекти випускників)

То ж більше про проект:

Місто — переважаюча у світі форма організації спільного життя. Люди спільними зусиллями створюють форми, наповнюють їх змістом, кольорами, звуками, задають темп – і з’являється місто. Але вже з самого моменту створення воно набуває органічності, стає живою істотою, дихає, споглядає, думає, говорить, відчуває, йому може шось не подобатись, або навпаки воно радіє. Починається безперервна трансформація відносин між людьми і містом. З одного боку, яку енергію жителі міста вкладають в нього, такий простір вони і отримують. І навпаки місто безпосередньо впливає на своїх жителів, формуючи їх культуру, смаки і модель життя.

В рамках проекту “Тіло Че” ми будемо працювати якраз з взаємовідносинами громади та міського простору через вуличне мистецтво. Ідея street art відпочатку відноситься до мистецтва несанкціонованого, чогось опозиційного до владного режиму. Митці сміливо комунікують з пересічними громадянами на соціально значущі теми через графіті, мистецькі інтервенції, плакати, інсталяції. Ми ж намагатимемося дати можливість представникам творчого середовища і громадським активістам відчути власне право на місто та відповідальність за своє місто. Хто як не самі жителі повинні брати участь в спільному творенні громадського простору та формуванні спільної культури та обличчя міста? Цей проект має стати діалогом між містом і його жителями та між жителями і міською владою. Тільки таким чином, на нашу думку, жителі матимуть можливість сказати відкрито, яким саме вони хочуть бачити своє місто, а влада зі свого боку має можливість почути містян і відкритися до співпраці.

Проект “Тіло Че” — це воркшоп для творчих і активних представників громади з відновлення міського простору через форми вуличного мистецтва. Це спосіб надати місту друге дихання, проаналізувати його потенціал і знайти способи трансформувати його в заклик до культурного розвитку громади.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: